تبلیغات
انتظار فرج - اسماء الحسنی
اللهم عجل لولیک الفرج

اسماء الحسنی

دوشنبه 20 مهر 1388 01:13 ب.ظ

نویسنده : مریم ...

الله اسم اعظم خداست و جامع تمام اسماست و دارای همه ی صفات جمالیه و جلالیه است. در برخی روایات معتبر نقل شده است که هرکس از روی اخلاص ده مرتبه بگوید «یا الله» درخواستش رد نشود. عدد کبیر واژه « الله» (۶۶) است. هر کس با همین عدد(۶۶ بار)٬ هر صبح و عصر وبعد از نمازها وآخر شب٬ ذکر شریف «یا الله» را از صمیم قلب بگوید در مسایل دنیوی و اخروی بسیار موفق میگردد.

« برای  ذکر اسماء الله٬ باید  ابتدا وضو گرفته و بهتر این است که رو به قبله به حالت نشستن نماز٬ با چشمهای بسته و تمرکز کامل  وبه تعداد اعداد اشاره شده انجام داد٬ نه کمتر نه بیشتر.»

تذکر مهم: قبل  و بعد از هر ذکر یا دعایی صلوات بر حضرت رسول(ص) فراموش نشود٬ زیرا که صلوات در هر شرایطی مقبول درگاه احدیت واقع می گردد و به حرمت مقام والای حضرت رسول(ص) نزد خداوند٬ دعا و ذکر و حاجت میان دو صلوات نیز رد نخواهد شد.

فرشته موکل واژه «الله» در عالم ملکوت «اسرافیل» و در عالم مُلک(در جهان خاکی) فرشته ای است بنام «قید یوش».

کسی که این کلمه ی شریفه «الله» را بر اساس عدد ابجدی در مربعی با تقسیمات چهارتایی بنویسد٬ کرامت و رضامندی خداند متعال و خوشنودی مردم را بدست خواهد آورد(با طهارت نفس و پاکی و اخلاص )

 


و هر کس هر روز صد مرتبه بگوید « هو الله الذی لا اله الا هو» خداوند سبحان و رب العالمین٬ او را از اهل یقین قرار می دهد و به مقام حقیقت می رساند.

و اگر کسی بعد از نماز صبح هزار مرتبه بگوید «یا الله یا هو» صاحب یقین شود وانوار غیبیه بر او ظاهر شود و هر کس در نیمه شب با طهارت رو به قبله این ذکر را به عدد مذکور هزار مرتبه بگوید٬ از علوم دین بهره مند شود واز اهل معرفت گردد.

التماس دعا
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 20 مهر 1388 01:24 ب.ظ